| Exclusive a întrebat:

Cum sa inteleg cind unui baiat ii place de mine?

8 răspunsuri:
| Vanyum a răspuns:

Îl întrebi pur şi simplu.

| MarYan00 a răspuns:

Poate "cum imi dau SEAMA"...laughing

pai din comportament, de cum vorbeste, sta mai tot timpul prin preajma ta--> astea daca si u esti o tipa de 10-12 ani care vine cu intrebari tampite si e valabil pentru cls 4-7

baietii de 16-90 ani nu se comporta asawinking. tachinari, ignorare, bla bla

ceau :p

| Exclusive explică (pentru MarYan00):

Pai afla si tu ca nu am 10-12 ani...Pur si simplu am ajuns acum intr-o situatie mai dificila si nu stiu ce sa inteleg, de aia am si dat intrebarea

| MarYan00 a răspuns (pentru Exclusive):

Da wa...toti aveti probleme si toti vorbiti la general...da zi CONCRET! sa te putem ajuta
-ce face ala?
-ce faci u
-cum iti vorbeste
-etc

| XamUITATsaimiPUNnumeX a răspuns:

Buna happy Pai cand un baiat te place..Ar da orice pentru tine happy Te alinta, vorbeste frumos cu tine..Sa zicem ca nu este atent la ora laughing Si se holbeaza la tine asasmug Cu ochii de aia de catelus plouatlaughing Nu se mai intalneste cu prietenii big grin Si sta numai in preajma tahappy

| MarYan00 a răspuns (pentru XamUITATsaimiPUNnumeX):

Buna aia cu "ochii de catelus"rolling on the floorlaughing wtf

| GigiPleaca a răspuns:

Sincer deca esti mai mare de 12-13 ani nu stiu de ce nu iti spune direct sau de ce nu iti propune sa iesiti la un suc cafea etc.
si serios fiecare baiat se comporta altfel in jurul unei fete deci poate sa iti arate si fundul si sa fie indragostit de tine
sau pur si simplu ii este forte rusine si va incepe cu glume la adresa ta
sunt multe lucruri de genu pornind de la un zambet pana la anumite gesturi mai mult sau mai putin vizibile
deci baftalaughing

| MadySweet a răspuns:

Poi de uita le tine, normal te mai si tachineaza crede-ma si eu patesc asa, te saluta sau ai putea sa pui pe un prieten de al lui sa il intrebe ce crede despre tine! Dar cel mai bine ar sa il intrebi tu!