| Mitzuk a întrebat:

Heii..am o maaaare problema..luna viitoare trebuie sa plec la mare si faza e ca am calculat cand tebuie sa imi vina menstruatia si imi vine exact in perioada cand trebuie sa fiu acolo.ce pot sa fac? pot sa fac sa imi intarzie? cum? dau funda.

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Buna, exista probleme mai mari pe lumea asta, asa ca, linisteste-te. Foloseste tampoane sau chilotei care acopera mai mult, cum sunt astia : http://image.made-in-china.com/......88351-.jpg

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este o "problemă" fiziologică, lasă organismul să-și facă treaba în mod natural.
Pa, pa.

| Shara17 a răspuns:

Nu prea poti, daca iei pastile pentru intarzierea menstruatiei o sa ai o durere de burta de parca ai fi in travaliu ( unei prietene i s.antamplat), nu prea ai ce face. sad imi pare rau

| Nanami利 a răspuns:

Poate sa folosesti un OB.

| Anonimus12468 a răspuns:

Nu ai ce face decat sa stai departe de rechini... pentru ca... stii tu

| AndreiILB a răspuns:

Nu se poate.laughing

| Andreea1901 a răspuns:

Poţi folosi OB-uri. happy