| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o nedumerire, nu stiu ce sa fac. Luna trecuta mi-a venit menstruatia in data de 17. Acum 2 luni in data de 18. Luna asta merg la sat si mi-am petrecut timpul cu prietenul meu cel mai bun si i-am promis ca o sa fac dragoste cu el. Problema e ca mie trebuie sa-mi vina menstruatia. Si nu il mai vad pana vara viitoare. Si nu as vrea sa nu o fac cu el ( eu ma tin mereu de promisiuni ). Eu plec in data de 18 la sat, daca nu imi vine menstruatia credeti ca ar fi ok sa o fac cu el? Multumesc Anticipat

Răspuns Câştigător
| Apollometheus a răspuns:

Poti linistita sa faci dragoste cu el; nu este recomandat pentru ca vei fi deosebit de sensibila in perioada aia dar daca vrei si el este dispus sa fie atent, lucrurile se pot desfasura normal. Mare grija la posibile cheaguri de sange, la igiena de dupa si la locul in care se va petrece actiunea happy Distractie maxima, sper sa fie o experienta frumoasa!

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

De venit o sa iti vina mai devreme sau mai tarziu si poate ai norocul sa faci ce ai promis...

| Dimas a răspuns:

Acest prieten daca doreste mai mult decit prietenie de la tine - inseamna ca nu-ti e prieten ..prietenie intre un baiat si o fata nu cred ca exista.

te sfatui sa nu te tii de asa promisiune.

Răspuns utilizator avertizat
| Mαdαliηα a răspuns:

Sa faci dragoste cu prietenul tau cel mai bun? straight face. wow... ce prietena buna esti. mmmmda si curva.

| Dimas a răspuns (pentru Mαdαliηα):

Ibala-n ghips suka

| мαяijüαηα a răspuns:

Os iti vina pe 19 sau 20 iar daca o vei face s-ar putea sa nu iti mai vina sau sa iti vina cand faci dragoste ..sau sa iti vina luna viitoare de 2 ori sau luna asta deci nu prea ar fi ok

| dutzaaaa a răspuns (pentru мαяijüαηα):

Multumesc mult pentru raspuns!

| AndreeLavSebiica a răspuns:

Idem ShadowD straight face