| Didiii a întrebat:

Heii`:* am si eu nevoie de niste raspunsuri rapidee`:d
. dci. am de facut o compunere maxim 10-15 randuri. in care sa`mi exprim sentimentele fata de genul de muzica pe care il preferi`batting eyelashes dau funda pentru cea mai buna "compunere"`happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer genul de muzicaa house.Imi place acest gen de muzicaa mult pentru ca acest gen de muzicaa este cantat de cantaretii mei preferati. Imi place deoarece este foarte ritmat si nu este lent sa te pliktysesti de el mai ales ca imi place sa askult melodiile de o suta de ori caci ma pliktysesk foarte greu de ele. Poti dansa pe acest gen de muzicaa si fiecare melodie care apare este din ce in ce mai misto. big grin funda? :X