| iuliutsa7 a întrebat:

Heii! Am si eu o rugaminte. : Mi-am adus acum cateva zile Pc. ul de la reparat.si scrisul este foarte mic. Cum as putea sa il fac normal? Fundaaa puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| KarmaPolice a răspuns:

Vezi ce rezolutie ai la pc. Click dreapta pe desktop>properties>settings si aici in stanga este screen resolutin( schimba aia de acolo si vezi cum iti place)
Tot aici gasesti appearance vezi Color scheme pune pe "windows standard" sau vezi care-ti place

1 răspuns:
| Roscataaa a răspuns:

DAi click dreapta pe destopk big grin daii pe proprieties dupa aia pe settings si akl jos iti arata screen resoution big grin
fundita?batting eyelashes