| DdUuDdĂă a întrebat:

Heii! Am un laptop asa http://www.emag.ro/laptop-hp-compaq-presario-cq56-120sq- cu-procesor-Intel-174-pentium-174-dual-core-t4500-2gb-32 0gb-linux-negru-xl594ea-b1t/pd/ESS27BBBM/ si vreau sa stau conectata la wireless, si nu stiu cum sa fac! Inainte puteam acum nu mai pot! De cand mi-am mai luat un fir si pentru laptop, ca aveam decat pentru pc, nu mai pot! Imi spuneti si mie cum sa fac? FUNDITAA! :*

6 răspunsuri:
| YourMistake01 a răspuns:

Pai depinde, ai cont la acest "wireless" al tau, sau il ai nesecurizat?

| DdUuDdĂă explică (pentru YourMistake01):

Deci, de pe telefon pot intra, nu am parola! De ex chiar acum eram afara cu varumiu pe telefon, si pe laptop nu imi mai apare ca înainte!

| YourMistake01 a răspuns (pentru DdUuDdĂă):

Asa si in ce sens nu iti apare, adica spune-mi ce iti scrie sau ce nu iti scrie ceva, orice o imagine ar fi chiar buna big grin

| DdUuDdĂă explică (pentru YourMistake01):

Deci, inainte cand dadeam pe bara de start la aia de la internet, imi apareau mai multe "retele" sau cum se numesc de wireless! De ex de la vecinu, de la mine, si etc! Intelegi? Si acum imi apare doar "Network 2 Internet access" Atat! Nu imi mai apar alea! laughing intelegi?

| YourMistake01 a răspuns (pentru DdUuDdĂă):

Pai acuma nu stiu ce sa iti zic eu intotdeauna am avut numai o retea inainte nu o aveam cu wireless acum o am si se numeste tot Network 2 acuma daca ai windows 7 incearca sa intri la "Open Network and Sharing Center" si spune-mi ce iti scrie acolo. ps: am inteles cumva laughing

| DdUuDdĂă explică (pentru YourMistake01):

Ma bucur ca ai inteles! laughing uite asta imi apare : file:///C:/Users/pc1/Desktop/Untitled.png