| ccrreeaattzzaa a întrebat:

Heii, As dori sa fiu admina la o pagina pe facebook. Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Linnet a răspuns:

Eu una nu am inteles exact ce vrei. Daca din contul de facebook creezi si o pagina atunci vei fi admin si vei putea numi admini dintre cei care au dat like. Nu stiu daca este cineva dispus sa numeasca un admin la o pagina a sa fara sa cunoasca persoana. Ca adimn de pagina ai anumite drepturi care nu trebuie sa fie accesibile oricui.