| livixd a întrebat:

Heii as dori sa imi instalez si eu Camwow retro sau Retrica pe Samsung galaxy S2 si tot am cautat acolo la magazin play si numa nu le-am gasit mi s-a mai spus ca sunt programe doar pentru cei care au Iphone dar am mai vazut la cineva care are S2 Dau fundita :*

1 răspuns:
| alexutzu200 a răspuns:

Asa si... tu vrei sa stii unde gasesti aplicatia sau dpar sa ne dai si noua de stire ca ai cautat-o... daca e prima varianta incearca pe aptoide zic si eu daca e a doua sa fie in bafta ta