| Rubiiiii a întrebat:

Heii! As dori si eu niste nume de hi5. |ex: supradoza.de.vise|.

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

De ce faceti tot posibitul sa socati, sa fiti mai cu mot, intr-un sens negativ, de ce va tradati varsta? ID-ul trebuie sa fie inteligent, nu socant! E oribil "supradoza". Exista miliarde de posibilitati de ati alege ID-ul, de preferat din limba romana. Uita-te pe TPU-la experti, este vreunul cu nume neromanesti? Brigaela, Bacemi. Ce-ai zise de romantica, visatoarea, sublim asociat cu alte cratime, numere, etc?

| OneGirl_8151 a răspuns:

Vise.multicolor inger.aripi frante daca esti fitoasa:papushika. tah. mica, iubitha.numarulh.unuh,printesha.vishelor.taleh sau:รยקгค๔๏zค. ๔є. שเรє ѕυρяα∂σzα.∂є. νιѕє süprädöżä. dë. vïsë śúpŕádőźá. dé. víśé pup:* fundita?puppy dog eyes

| alleyy a răspuns:

☆º☆º☆croshetez vise din pufarini☆º☆º☆,
***addicted to dreams ***
(*(* suflet gol umplut de dor*)*)

sper ca iti plac, o sa mai scriu dar trebuie sa imi mai vina inspiratia big grin

| Panda15 a răspuns:

Ada.si.multe.vise.colorate?laughing nu stiu