| ChristinaLVU a întrebat:

Heii! As ruga toti fanii Demi Lovato sa semneze aceasta petitie http://www.petitieonline.com/concertdemilovatoinromania daca vor ca ea sa vina in Romania sa concerteze.
Multumeeeeeesc!

P.S.: Va rog scrieti "gata" daca ati semnat.

2 răspunsuri:
| ChristinaLVU explică:

In primul rand, ea nu mai colaboareaza cu Disney, asa ca nu te mai da atat de destept, ca nu esti.
Iar eu nu ti.am cerut tie opinia. Am cerut doar semnaturile fanilor ei. Te rog frumos sa ma scutersti!

| ChristinaLVU explică:

Tu esti nebun! Cu ce te deranjeaza genul de muzica pe care.l canta Demi? Majoritatea tineretului asculta muzica rock. Pai daca de Demi spui asemenea lucruri, de Tokio Hotel sau Skillet ce mai zici?! Te rog frumos sa ne scutesti. Noi in muzica asta ne regasim pentru ca toti adolescentii isi gasesc liniste in muzica pentru ca ea exprima cele mai ascunse dureri si secrete pe care noi, tineretul, le tinem ascunse de oamenii ca voi! Care fac discriminari si sunt impotriva noastra! Ce va doare pe voi daca ascultam genu asta de muzica? E viata noastra si noi o sa platim mai incolo, nu voi! Eu nu regret ca am inceput sa ascult genu' asta de muzica, pentru ca ma regasesc atat de bine! Dar asta nu inseamna ca o sa ma apuc de droguri sau altele! OMG!