| aannoonniimm098 a întrebat:

Heii as vrea sa slabesc 10 - 15 kg in 2-3 luni, ce nu ar trebui sa mananc in excces, dupa ce ora sa nu manac ( ce regim de viata ar trebui sa adopt? ) P.S merg la sala. dau funda.

1 răspuns:
| Cristea_Simnona_1993 a răspuns:

Buna pai in primul rand sportul conteaza dar pentru a slabi ai nevoie si de o dieta sanatoasa poti incerca sa eviti prajelurile si alte mancaruri grase sa incerci a manca doar o felie de paine la masa iar ca si cantitata nu manca mult si doar o singura data mananci putin dar des iar dupa ora sase seara nu ai putea incerca sa nu mananci decat un fruct tip mar etc in cazul in care iti este foame