| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar trebui sa mananc inainte si dupa sala ca sa slabesc cat de cat?

Răspuns Câştigător
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu doar inainte si dupa sala... trebuie sa ai o alimentatie, relativ stricta, cu putine calorii. fara fast food, prajeli, paine, fainoase, dulciuri

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

grapefruitul, este foarte bun, arde foarte multe calorii

| RobertGaming a răspuns:

Fructe,fierturi,sucuri naturale din pulpa ex: Cappy de pulpa Granini de pulpa, Prigat de pulpa toate acestea au pulpa de portocale, mandarine si sunt foarte sanatoase iti recomand toate acestea. Funda?

| alex90001 a răspuns:

Ai putea manca salate, deoarece ofera satietate si nu-ti v-a mai fi foame. Funda?