| Adorsafiucopil a întrebat:

Heii, azi am incercat sa intru pe facebook-ul meu, dar spune ca contul este blocat temporar? Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| MaryusFloryn a răspuns:

Deci contul tau este blocat "temporar"
adica cate-va zile cred, sau cel putin cateva ore. Incearca peste cate-va zile si daca tot zice asa, anunta-i repede pe ce-i de al Facebook, si o sa te ajute iei. happy
Funda? xD

2 răspunsuri:
| anonim34666 a răspuns:

Pai atunci cand til blocheaza ai facut ceva(ai distribuit s-au bagat poze obscene ai lasat comentari "porcoase" ) si trebuie sa til verifice sau daca nu ai facut tu asta e posibil sa iti fi spart cineva contul de facebook si sa fi asta intra pe email sa vezi daca ai pus comentari si chesti si poate o sa iti dai seama :*

| Adorsafiucopil explică (pentru anonim34666):

Pai chestia este ca n-am distribuit poze obscene sau comentarii porcoase, intru foarte rar pe facebook. Si azi cand am intrat a spus ca e blocat temporar.