| lalasiria a întrebat:

Heii buna puteti sa imi spuneti vaaaaaaa rog frumos niste cum se zice.mari istoricirolling on the floor) gen Leonardo DaVinci sau Shakespeare? imi trebuie pentru portofoliul la istorie

1 răspuns:
| al3ks a răspuns:

Stai sa iau caietu la istorie:deci :Napoleon(neabulion cum zice profu)..George Wasinghton..Ludoviz al 15 (1715-1174).Didero si d'Almbert au facut prima Enciclopedie(Daictionarul rational al stiintelor, artelor si meseriilor)..Galileo Galilei(astronom, matematist, fizician)..Aizek Newton (fizica loOogic happy )..Cam atat happy funda?