| anonim_4396 a întrebat:

Care telefon vi se pare mai fain si mai buun?batting eyelashes
-Corby ( cel cu touch)
-Samsung Galaxy Mini S5570?
Argumentati va rogthinking
Fundita celui mai bun raspuns.big grin

Răspuns Câştigător
| Bojthe a răspuns:

Salut lavv eu am corby cu touch si ee excelent tine incarcat intre 5-7 zile incap aprozimativ 70 de melodii fara card plus poze care le face excelent.
Ti-as recomanda cu caldura sa il cumperihappy
ceaowave funda?
G.B.U

3 răspunsuri:
| EuEduard a răspuns:

Samsung Galaxy Mini S5570 e mult mai fain smug si ca aspect. Corby mi se pare cam simplu din orice punct de vedere... atata tot ca se aud destul de tare melodiile... si pe Galaxy iti merg o multime de aplicatii smug si tine destul de mult si bateria
Eu in locu tau as alege Samsung Galaxy Mini S5570 smug
Funda pls

| Adeeeee a răspuns:

Eu ti-as recomanda SAMSUNG CORBY PRO` :X. De ce? Pentru ca pe langa faptul ca are touch, are si tastatura completa si mi se pare sincer mult mai "elegant" ca sa zic asa. Acum...asta e parerea mea...ca sa-ti faci o impresie poti intra aici :http://www.google.ro/......tp?/imgres Sper ca te-am putut ajutaaa`!

| Bogdy8967 a răspuns:

Samsung Galaxy Mini S5570 deoarece arata mai bine ca design si dispune de tot ce-ti trebuie