| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Ce cadou as putea sa ii dau iubitului meu, de ziua lui? raised eyebrows Nu am nici o idee thinking Va rog, ajutati-ma puppy dog eyes :*:* Fundaa!

Răspuns Câştigător
| l1feincolor a răspuns:

Ai putea sa-i oferi un ceas :->, sau poze cu voi, ai putea sa faci tu un album in care sa lipesti poze cu voi big grin. Exact ce a spus si Lexiiii,.ai putea sa faci un poster. Sau,.ar fi frumos cate un lantic din acela cu jumate de inima, cate unul pentru fiecare, dar nu stiu daca vei gasi. Ceva de genul.
Sper ca te-am ajutat happy

3 răspunsuri:
| LiK3 a răspuns:

Un durex rolling on the floor

| EyeCandy a răspuns:

Poti să-i iei, un parfum de bărbati.
Sau să faci un poster cu voi 2 sti ceva in gen multe poze cu voi, care să-i amintească cat de mult vă iubiti. :*

| IrinaMills a răspuns:

thinking depinde cati ani are.