| Pretty_Bia_1999 a întrebat:

Heii! Ce cadou pot sa-i fac prietenei mele cele mai bune? Ea citeste Harry Poter, dar cred ca are toate volumele... happy Dau fundita happy

3 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Mai bine ii cumperi ceva legat de Harry Poter - o cana, o agenda, un tricou... sau poti sa ii cumperi filmele pe dvd.

| Ronni a răspuns:

Daca vrei sa-i dai o carte eu iti recomand seria "The secrets of the immortal Nicholas Flamel" scrisă de Michael Scott. Prima carte se numește "The Alchemyst" (Alchimistul). Si eu am o prietena care iubeste Harry Poter si i-a placut mult seria.

| andrada12345678910 a răspuns:

Pai daca ii prietena ta trebuie sa aveti ceva poze impreuna sau? big grin poti sa pui poza voastra intro rama faine;* si daca mai vrei poti sa ii cumperi inca o carte ce se aseamana cu harry potter; D Fundita? big grin