| ciocaticaaaa a întrebat:

ce cadou pentru majorat ii pot face prietenei mele? este una din cele mai bune prietene.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! poti sa-i cumperi o rochie sau o bluza frmoasa, in culoarea preferata, o bijuterie din aur sau argint(cercei sau colier sau bratara), un ceas de mana deosebit, o carte buna pe care s-i scrii o dedicatie cu ocazia majoratului, un CD cu muzica preferata, un parfum fin, eventual parfumul ei preferat, o trusa completa de machiaj sua una de manichiura, vouchere la salonul de cosmetica/coafor/manichiura-pedichiura pe care il frecventeaza ea sau il frecventati impreuna la care sa mai adaugi o poza in rama cu oi doua, care ii va ramane pe viata ca amintire d ela majorat sua un album cu poze inca de cand va cunoasteti(daca sunteti prietene din copilarie, cu atat mai bine, veti avea poze de cand erati in gradinita/claele primare si pana la 18 ani), o cutie de bomboane de ciocolata, o felicitare, un trandafir alb sau roz si un sincer "La multi ani!"

1 răspuns:
| wat100 a răspuns:

Daca nu vrei sa te uite niciodata iai o bratara di aur sau un inel daca nu iti permite bugetu iai un parfum.