| andra95_6739 a întrebat:

Heii.ce sa fac ca sa imi mearga webul? ..am programul instalat webul e bun..si cand il dau..nu imi arata nimic "tottul este negru "..de ce? funda!puppy dog eyes

1 răspuns:
| Portocalaaa56789 a răspuns:

Depinde ce web ai. Asa era si al meu pana mi-am dat seama ca este un buton [pe web evident] dupa care il reglezi. Sau poate daca este din acela Labtec [rotundlaughing], incearca sa rotesti de cercul din jurul camerei. Mai multe nu pot sa iti spun pentru ca, dupa cum am mai spus, nu stiu ce web ai.happy