| NUUSTIU a întrebat:

Ce se face mai intai se citeste cartea sau se vede serialul? Ma refer la seriale care au carti gen : Jurnalele vampirilor, Pretty Little Liars etc.

4 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

Mai intai citim cartea, apoi vedem filmul.

| anonim_5469 a răspuns:

Eu as citi cartea... consider ca e mai bine...

| RoxannaB a răspuns:

Hey,
Eu as citi mai intai cartile si dupa m-as uita la serial, dar acum depinde de fiecare.
Am citit "Jurnalele Vampirilor" si ma uit si la serial si este o mare diferenta intre cele doua. Cat despre Prerry Little Liars ma uit la serial, dar nu am citit cartilebig grin.

| DXbam a răspuns:

Eu m-as uita intai la serial si daca imi place voi lua si cartile sa le citesc...de la serial iti faci o idee