| xAnnabella a întrebat:

Heii ceva idei sa nu ma plictisesc?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Daca iti vine vreo idee sa mi zici si mie happy.

| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Pai joaca-te niste jocuri tari, poate pe agame.com sau uita-te la un film. Poti sa-ti dau niste idei:She's the man(o comedie). Mean girls(1, 2),What a girl wants,Monte carlo,Picture that, Teen spite, Aliens in the attic, Child Wild, Aquamarine si altele. Sper ca ti-am fost de folos... Funda?

| Aleeeexandra a răspuns:

Uita-te la un film (Wild Child, Monte Carlo, Death at a Funeral (2010), She's the Man, Bad Teacher) sau un serial (Pretty Little Liars, The Lying Game, TVD, Grey's Anatomy, Glee, Gossip Girl), invata sa gatestihee hee (ceva dulce precum clatite americane, o prajitura)