| Xlove64 a întrebat:

Heii
Da`ti`mi si mie niste idei de tatuaje mici care se pot face pe incheietura mainiihee hee
Funda

Răspuns Câştigător
| Кристина21 a răspuns:

Pai nu stiuthinking Iti poti scrie ceva

"Love is Louder"
"Trust yorself"
"Don't give up"
"Never give up"
"Fall down seven times/stand up eight"
Sau iti poti face o inimioara,un fluturas, initiala ta, numarul tau norocos, o fundita(cica se poarta)

Sper ca te-am ajutat:d

P.S.:In general ar fi bine sa fie ceva care sa te reprezinte, nu ca dupa 2-3 ani sa ti se para o prostie:d

9 răspunsuri:
| BMW200 a răspuns:

Stelute sau balonase

| DeeaDLove12 a răspuns:

Prietena mea sa zgariat in forma de inima

| Madutzadragutz05 a răspuns:

Sall eu cred sa faci un fluture care sa scrie pe aripi numele tau sau a ubytului si sa scrie mai sus love. Sper ca te-am ajutat

| crazyvioletflame a răspuns:

O inima/stea/smiley/floare/palmier...

| Tbx_adda_1981 a răspuns:

Un Fluturas...O floare..Chestii marunte si dragute:XPoate si un LovehappySper ca te-am ajutat. Funda?happy

| micutzadarcool a răspuns:

Pai iti poti scrie cuvinte care iti dau incredere in tine de exemplu,, be strong,, sau alte desene mici stea in cerc. sper ca te-am ajutat :*

| All3xXa a răspuns:

Poti sa-ti faci o fundita,
o stea mai mica, initiala ta, o inima, o "cheia sol".