| 8Biia a întrebat:

Heii... Credeti ca diferenta de varsta conteaza asa mult? Spun asta pentru ca eu am 15 ani si am cunoscut un baiat acum 3 luni care are 26 de ani. Am iesit cu el de cateva ori dar cred ca mai bine nu mai faceam asta. Pana sa ne intalnim el mi-a spus ca vrea o relatie serioasa cu cineva pentru ca are varsta pe care o are. I-am spus sa faca cumva sa ma uite ca diferenta de varsta e mult prea mare si ca noi nu am fi potriviti unul pentru altul. Dar el refuza, vrea sa mai insiste. Ce sa fac? Nu vreau nici sa imi bat joc de el....Pareri?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pareri? continua cu papusile tale ca ala mai are putin si ii trebuie nevasta si peste inca putin copil mic, nu un copil ca tine sa il creasca ca peste ani si ani sa ii fie sotie.

| NoName0x0 a răspuns:

Maiii, creierul meu zice ca nu prea e o idee buna. Dar o mica particica din el cunoaste un cuplu (ea avea 15 cand s.au cunoscut su el 21) si tipul a asteptat 1 an jum pana sa isi inceapa ea viata sexuala... Sper ca povestioara asta te.a ajutat

| NumaiIdioti a răspuns:

Nu inteleg ce e in capul celor de 14-15 ani cand ies cu din astia spre 30 ani. Alooo... ne mai miram ca vedem la stiri numai violuri, crime din gelozie etc. Nu stiu ce ai in loc de creier fetito

| iuli911 a răspuns:

Buna, ciudat este ca ai facut o afirmarie un pic haioasa "nu vreau sa-mi bat joc de el" poate te refereai sa nu-si bata joc ele de tine, dar in fine uite si raspunsul la intrebarea ta!

Pai in primul da varsta conteaza doar daca unul dintre participanti este minor si celalat nu adica intre tine si el este o diferenta de 10 ani un tip ca el acum are vrea sa mearga in restaurante cluburi etc, iar tu prin parcuri prin pub-uri prin care el deja a trecut acum 11 ani si probabil el daca isi doreste o relatie serioasa o sa vrea si un copil si mai multe partide de sex pe care o fata la 15 ani nu ar trebui sa le suporte si in cazul in care el ar vrea sa te astepte asta inseamna 26 +5 = 31 ani la care el ar putea concepe un copil si de ce el sa astepte pana la 31 si tu sa ai dreptul decat pana la 18? sfatul meu prietenesc este ca mai bine sa incerci sa iti faci un prieten care are undeva la o diferenta de 1 an mai mult sau mai putin de varsta ta...