| fantasy01 a întrebat:

:]. Cum as putea sa il fac pe prietenul meu sa renunte la parkour? :]. [ Dauu funda.:d ]

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Lasa dupa ce o sa isi rupa vreun os nu o sa ii mai trebuiasca.
Ca in cazul meulaughing

| Archdaemon a răspuns:

Cum sa il faci sa renunte la parkour? Nu poti

| magicword a răspuns:

Pai...ca sa il faci sa renunte, ii spui ca daca continua POATE sa pateasca ceva. de ex: sa isi rupa vreo mana, picior, sau ceva mai grav... incearca sa il convingi spunandu-i ca e spre binele lui! o mica greaseala la vreuna din schemele lui l-ar putea marca pe viata! happy FUNDA?