| RamonaPgstai a întrebat:

Heii..cum fac la Facebook sa-mi apara deasupra chat-ului postarile prietenilor cum o persoana comenteaza o poza sau cineva adauga o poza noua sau da like la ceva?

Funda >big grin

1 răspuns:
| adda_7374 a răspuns:

Am citit undeva ca trebuie sa ai cel putin 100 de prieteni, cica asta ar fi explicatia. La cei care au peste 100 de prieteni le apare automat o sagetica in locul unde te anunta ziua de nastere a cuiva, o deschizi dand un simplu click pe ea si iti apare apoi lista cu activitatile prietenilor.