| CariKet a întrebat:

>HEii.big grin< ziceti`mi ceva porecle faine de la numele Carina. :]

sau alte porecle faine puppy dog eyes

cele mai faine porecle--> FUNDITSAA:X

Răspuns Câştigător
| Jessica a răspuns:

Pentru Carina nu cred ca are rost sa existe o porecla pentru ca este foarte frumos acest nume. Uite alte porecle: Teddy, Kinder, Kissy, Sisi, Anny, Pink, Angie, Elly, Sophie (Sofi), Cherry, Darky, Mimi, Lolly, Kimy, Cindy, Dolly, Fiffy, Betty, Lilly, Deedee, Lulu, Ally, Ala, Hizy, Zizy, Deezy, Vivy, Bibby, Deea, Punky, Blacky, Rocky, Emy... Sper sa iti placa!

2 răspunsuri:
| Liviu_2320 a răspuns:

Carina Camila
Carinus (cap de plus rolling on the floor )

| frysska a răspuns:

Inna,Cari, Arina, Carinu'..Ari. :d

mai revin cand imi mai vin idei :d.:*