| xXdEyUtZaXxXdEeAXx a întrebat:

Heii
De ce o persoana nu imi poate da cerere pe facebook, dar eu ii pot da ei? Tin sa mentionez ca am mai avut aceasta persoana la prieteni. Ce pot face ca sa imi poata da cerere?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Poate acea persoana este restrictioanata de facebook pentru ca a dat prea multe cereri.In acest caz trebuie asteptat 15 zile pina i se ridica restrictionarea sau daca nu poti astepta nu ai alta solutie decit dai tu cerere.

| xXdEyUtZaXxXdEeAXx explică (pentru gemeni6226):

Pai altor persoane poate da cerere... nu stiu ce are... oricum multumesc

1 răspuns: