| Lexuuuu a întrebat:

Heii! Dragilor, am nevoie de ajutorul vostru :-s! Eu cant de cand ma stiu, insa fac canto doar de 3 luni. Sambata trecuta am avut prima iesire, un concurs la care am obtinut locul 3, consider k pentru prima aparitie este f bine. Daca sunteti curiosi aici aveti linkul cu inregistrarea mea https://www.youtube.com/watch?v=sYP8ua6078E&feature=g-up l

Acum, sambata, voi canta la balul bobocilor al liceului meu, mentionez ca sunt clasa a10a. Ideea este ca inainte de a incepe sa cant ma gandeam sa zic si 2-3 cuvinte. si nu prea stiu ce sa zic astfel incat sa cad intr-o lumina buna, daca intelegi ce zic. As aprecia foarte tare ajutorul vostru, sunt abia la inceput, sunt plina de emotii si am de invatat in acest drum, iar voi m-ati ajuta :) Multumesc!

2 răspunsuri:
| loryys a răspuns:

Buna seara tuturor! Ma bucur ca sunteti aici..si as vrea sa ne distram! si incepi sa canti

| IncorrectUsername a răspuns:

Daca chiar vrei sa zici un discurs, zi-l din suflet.Succes si Bafta Multa! Apropo cover-ul este uimitor din videoclip!