| Mwhahahaa a întrebat:

Heii...imi apare aici ca trebuie sa aprob o solicitare de prietenie... dau pe aproba si imi apare "deja ai trimis o cerere catre acest utilizator"...:-sstraight face si nu se intampla nimic, tot imi apare ca am o cerere de prietenie... what's up? sad multumesc kiss

3 răspunsuri:
| Mwhahahaa explică:

@yuli10 am confirmat adresa de emailtongue

O sa astept, poate o sa-si revina, cum a spus @Criss happy

| yuli10 a răspuns:

Ai confirmat adresa de email atunci cand ti-ai facut contul? intra pe mail si trebuie sa ai un mail de la TPU "confirma adresa de email" si dupa ce dai click pe linkul din mailul respectiv totul o sa mearga perfect, o sa ti se adauge prietenii, o sa dai si o sa primeste mesaje etc. happy

| Criiss16 a răspuns:

Asa am patit si eu.Astepta o sa-si revina.Adica eu nu am facut nimic, si pana la urma mi-a aparut la prieteni.happy

Salutari.happy