| χZαнαяєℓ a întrebat:

Heii! :** Îmi daţi nişte bancuri scurte la care am să râd mult? Apoi îmi daţi şi bancul la care aţi râs cel mai mult? Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Fie...
"Bulă la şcoală. Învăţătoarea îl pune să zică: Pisica a sărit în apă şi s-a înecat.
Răspunsul lui Bulă: The cat catapultum in the water, glugluglu and no more miau miau."

"O blondă ţipă în timp ce se priveşte în oglindă. Intră tatăl ei în cameră şi o întreabă ce a păţit. Iar blonda spune:
- Mă cert cu tipa din faţa mea că nu vrea să plece din cameră" *original*

"Un obsedat sexual, un beţiv şi un fumător. Domnul încearcă să decidă care dintre ei merge în Iad şi care în Rai. Îi închide pe fiecare în nişte camere astfel: beţivul într-o cameră plină de băutură, obsedatul sexual într-o cameră plină de femei uşoare şi pe fumător într-o cameră plină cu toate tipurile de ţigări.
A doua zi, Dumnezeu se întoarce şi verifică ceea ce au făcut cei 3. Beţivul băuse toate băuturile şi-l trimite în Iad. Obsedatul sexual întreţinuse relaţii sexuale cu toate femeile de acolo şi ajunge şi el în Iad.
Dumnezeu ajunge în camera fumătorului şi vede toate pachetele la locul lor, nedesfăcute. Surprins, îl caută prin cameră să îl întrebe cum de a reuşit să se abţină. L-a găsit după birou, în fund, clătinându-se şi repetând mereu acelaşi lucru:
- Te rog Doamne! Brichetă, brichetă, brichetă..."

1 răspuns:
| DyaSw33ty a răspuns:

Pai mie mi-a placut bancul asta:
Care e difetenta dintre o virgina si un urs panda?
Raspuns: Amandoua sunt pe cale de disparitie.
Si am ras destul de mult la el...
Dar am unul care chiar imi place:
E o femeie in pat cu amantul ei, camera in care erau nu avea dulap, ci un suport de pus haine, iar patul era doar o saltea moderna.
Vine sotul femeii si ii prinde pe amandoi in pot, femeia cauta o scuza si spune:
-Priveste, draga! Am cumparat un robot care iti face toate placerile!
-Dar ma ai pe mine, nu ai nevoie de el!
-Da dar e universal si performant...
-Ma rog, imi faci o omleta?
-Sigur draga! si femeia pleaca...
Barbatul se gandeste: orice e bun pentru sotia mea e bun si pentru mine!
Si incearca sa face sex cu "robotul".
-Eroare! Eroare! Eroare! spune "robotul" intruna.
-Offf! Ma enervezi! Te arunc pe geam!
-Problema rezolvata! Incercati din nou!
Scz, dar stiu numai bancuri cu prostii.