| Stefanoaia_Iulian_1999 a întrebat:

Hei copii imi dati si mie niste bancuri mai scurte dar sa rad laughing Funda!

Răspuns Câştigător
| ManulaEma a răspuns:

Bula se intalneste cu Lizuca si ii spune ca daca se urca in copac ii da 5lei.S-a urcat i-a dat banii a fugit acasa si i-a spus mamei :-Mami! mami! Bula mi-a dat 5lei ca m-am urcat in copac! Mama:Bine, bine, bine. A 2 zi din nou se intalnesc Bula ii da 10lei daca se urca in copac.Se urca ii da banii fuge acasa si ii spune mamei:-Mami! mami! Bula mi-a dat 10 lei ca m-am urcat in copac! Mama:Ma! nu te mai urca in copac, Bula vrea doar sa-ti vada chilotii. A 3-a zi din nou se intalnesc Bula ii da 15lei daca se urca in copac.Se urca ii da banii fuge acasa si ii spune mamei:Mami! mami! Bula mi-a dat 15lei ca m-am urcat in copac! Mama:-Ma ti-am zis sa nu te mai urci in copac Bula vrea doar sa-ti vada chilotii! Lizuca:-Nu mami, de data asta am fost mai smechera, mi-am dat chilotii joc. laughing Sper ca ti-a placut nu-i asa scurt da na asta mi-a venit.Bafta!

3 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Un motan se plimba pe camp. O vaca il intreaba:
-Asa mic si deja ti-a crescut mustata?
-Si tu asa mare si tot fara sutien?

-Mami! Tata iar s-a imbatat!
-De unde stii?
-Barbiereste oglinda din baie.

DOI BETIVI IESIND DINTR-O BERARIE:
- BA, AM UITAT SA MA PIS!
- NU-I NIMIC, TE INVAT EU.

2 babe discutau:
-Ieri s-a dat pensia.
-Ei, s-a dat ***
-Si eu, proasta, am luat pensia.

Ce e mic, negru si il doare inima?
adrian copilu` minune

- Cand cer baietii mana fetelor?
- Cand s-au saturat de-a lor.

FUNDA?

| PerfectMaryMiss a răspuns:

O blonda vede o pisica pe care toti o calca pe coada.ea nu
Mai vede un gandac toti il calca ea nu
Vede un rahat de caine toti il ocolesc ea calca in el

Întrebări recente