| Creepygirl2002 a întrebat:

Heii in Bucuresti se sta si miercuri acasa? pls

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In fiecare zi stai acasa. Sau tu locuiesti la hotel? Daca te referi la scoala, se stie doar de luni si marti ca nu se merge.

| vocea a răspuns:

Luni si marti nu mergi.

| deeeaqq a răspuns:

Nu se știe dacă stați și miercuri acasă

| NAT0 a răspuns:

Dar nu te mai duce măi nici joi și nici vineri și ai avut o boală foarte întâlnită numită lene, și nu cred că ești singurul care suferă de asta. Și da, stai acasă și miercuri, cică.

| Anonimaa27 a răspuns:

Doar luni si marti. Daca nu esti sigura, de poti uita pe site-uri cu prognoza meteo (in orasul in care locuiesti bineinteles) si vei observa ca de miercuri temperaturile incep sa creasca.

Cu alte cuvinte, apuca-te de teme ca mai ai doar o zi la dispozitie.

Pa, pa!

| PANZER42 a răspuns:

Depinde care miercuri, miercurea asta sau Miercurea Ciuclaughing)