| UrsuletzMicutz a întrebat:

Heii lume happy Cati ani trebuie sa ai pentru a ridica un colet de la posta romana? big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e. Poti sa il ridici si cu buletinul+o suma de bani daca intarzii sa il iei cu o zi, doua.
Se plateste pentru depozitare.(5-10 lei).

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu trebuie sa fii major pentru a face asta. Ai nevoie doar de buletin (si de banii necesari, desigur), deci trebuie sa ai cel putin 14 ani.

| Speciaal a răspuns:

Daca nu ma insel trebuie sa fi major, insa nu stiu sigur. Cred ca il poti ridica si fara sa ai 18 ani cu buletinul.