| UatDaFacx3 a întrebat:

-Heii, ma ajutati cu niste provocari? Maine seara dorm niste prieteni la mine si ne-am facut in plan sa jucam adevar si provocare, ma puteti ajuta cu niste provocari bune? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Sa se urce in copac,sa imite vedete,sa iti faca tema CORECTrolling on the floor,sa iti dea bani, sa isi dea un pumn sau o palma, sa stea cat mai mult timp fara sa clipeasca, sa se spele pe dinti, sa zbiere.

| rebeludjs a răspuns:

Salut frate. Aveti grija ce provocari puneti.Saptamana trecuta au jucat si niste colegi de-ai mei si s-a terminat rau.Unu dintre ei la pus pe altul sa bea un pahar de tuica si tot asa pana cand s-a golit sticla.Au venit manga la scoala, unu dintre ei s-a culcat si a vomitat in somn si altu a apucat sa se duca la baie ca sa vomite.Imegineazati si tu ce fel mirosea in sala aia. Timp de 2 ore nu a mai intrat nimeni acolo.Nici macar femeia de aerviciu nu a avut ce sa faca.Asa ca... distractie plcuta.