| Bubu9110 a întrebat:

Buna!
De obicei jucam la scoala Adevar sau Provocare. Nu stiu ce provocari sa dau. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Tomitzza a răspuns:

Provocari tari:te provoc sa te desparti de iubi, te provoc sa ii spui ce lui mai mare dusman al tau ca il iubesti, te provoc sa scrii pe tabla injuratori la adresa cuiva drag(din cls), te provoc sa te dezbraci de tot, te provoc sa spui in gura mare ca il iubesc pe..., te provoc sa spargi tabla, te provoc sa il saruti pe cel pe care il iubesti in fata clasei, te provoc sa te dai cap in cap cu iubitul/ta, te provoc sa spargi un geam si sa spui ca tu ai facut-o, te provoc sa maturi clasa un semestru.

Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| laure_3087 a răspuns:

Provocari : sa spui in gura mare numele celui de care iti place, sa ii spui lui ( pe cine vrei alegi ) ca il placi, sa ii tragi o palma, sa faci ca maimuta, sa accepti urmatoarea provocare ( venita de la mine ori de la alt prieten ).

| Deliiiaaa a răspuns:

Te provoc sa:il saruti pe un baiat, sa intri in baie la baieti, sa cobori pana la parter si sa urci inapoi sau daca esti la parter invers.