| LaviniaL a întrebat:

Heii, ma ajutati si pe mine cu niste statusuri frumoase pentru cupluri / prietenie / panarame, etc.

Răspuns Câştigător
| τττ a răspuns:

♥ Dorinta mea cea mai mare e sa ma trezesc in fiecare dimineata in bratele tale.
♥ Tot respectul pentur baiatul care are curajul sa spuna: Nu pot, am o prietena si o iubesc!
♥ Am intrebat un profesor:Ce e iubirea?
Nu am studiat asa ceva...
Am intrebat un copil:Ce e iubirea?
Nu stiu jocul asta...
Am intrebat un sofer:Ce e iubirea?
Nu cunosc strada asta...
Am intrebat un nebun:Ce e iubirea?
Ceea ce m-a facut sa ajung asa...
♥ Din pacate tot mai multi oameni uita tot ce ai facut bun si iti reproseaza putinele lucruri pe care le-ai gresit.
♥ Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi.Cand mana se raneste,ochii plang si cand ochii plang mana le sterge lacrimile.
♥ Adio iubire,dar ramai cu mine!
♥ M-am asezat pe genunchii singuratatii mele...
♥ Sunt momente in viata cand iti este foarte dor de cineva,iti lipseste atat de mult incat ai face orice doar ca s-o vezi cateva secunde in fata ta s-o strangi in brate si sa-i spui cat de mult iti lipseste!
♥ Dulce si fina ca papusa din vitrina.
♥ In viata vei realiza ca fiecare persoana pe care o intalnesti are un scop. Unii ca sa te testeze,altii sa te foloseasca,unii sa te invete si altii sa scoata tot ce e mai bun din tine!
♥ Nu doar vorbe...
♥ Poti avea tot aurul din lume si toti banii insa daca nu ai pe cineva care sa te iubeasca si pe care sa iubesti... In realitate nu ai nimic!
♥ O fata vrea sa fie iubita,respectata, pretuita, ascultata, dorita, sa fie considerata de incredere si de cele mai multe ori vrea sa fie doar imbratisata!
♥ Eu stiu cat valorez si nu trebuie sa demonstrez la nimeni nimic.Pentru ca cine ma place, ma place asa cum sunt!
Scuze, sunt cam amestecate!
Funda?

2 răspunsuri:
| enilor a răspuns:

DE CE e rara O FemEIE CUMinTE Si FRUmOaSa? DE CE atuNCI cand O GAseSTI O INSeli cu PRIma ZDREANTA PROASTA?"