| XdDianaaXd a întrebat:

Heii:*! Ma intreb ce ar alege baietii dintre o fusta respectiv rochie si o pereche de jeansi cu un top?

4 răspunsuri:
| Skia a răspuns:

Fusta rolling on the floor

| Faniii a răspuns:

Sunt fata, dar parerea mea este ca in majoritatea cazurilor sunt mai placute fetele in fuste respective rochite scurte.

| Marimari14 a răspuns:

Jeansi si un top.

| Lauraaaa a răspuns:

O rochie. Din punctul meu de vedere o fata trebuie sa imbrace ca o fata. Mai ales ca vara se gasesc rochite foarte dragute, care iti pot avantaja corpul. Gaseste o astfel de rochie si renunta la obisnuitii jeansi.