| Loloooooooooooooooo a întrebat:

Heii!
Ma numesc Andreea si am 15 ani! Nici nu stiu de unde sa incep ideea e ca o fata de la mine din scoala ma cam ia peste picior ....mai este o fata care vine mai tarziu la scoala nu vine asa de dimineata ..pana vine ea e totu ok dar dupa eu parca devin invizibila+ ca acum cateva zile am fost cu ea certata tare, tare si mi-a zis ca sunt urata si ca poate vreau sa raman fara par in cap ca sasa nu am mult (puteti vedea la poza de profil, eu nu cred ca am asa putin par in cap.)si ma foloseste oarecum si efectiv numai pot...
Va rog sa ma ajtati ce sa fac?

Dau funda!
Scuze pentru greselile de ortografie insa stau in Grecia de aproape 4 anihappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm... Cam ciudata treaba ta in Grecia.V-ati certat tare tare? O urasti 90-100%? Daca e asa, o sa vina la tine intr-o zi si te va lovi.Eu zic s-o spui profesoarei/profesorului, iar daca nu termina, da-i o mama de bataie, ca nu-i greu. Sper ca te-am lamurit :*!

4 răspunsuri:
| Fintommi a răspuns:

Eu nu cred ca aia din profil esti tu laughing)) daca erai fata desteapta lasa-i prostii in pace si iti vedeai de treaba ta.

| Loloooooooooooooooo explică (pentru Fintommi):

Crezi ce vrei draga mea! Nu ma intereseaza parerea ta! Pupici!

| Fintommi a răspuns (pentru Loloooooooooooooooo):

De parca putea sa te itereseze laughing)) doamne ce generatii distruse. fara pupici ew x.x

| Loloooooooooooooooo explică (pentru Fintommi):

Eu cred ca nu ai ce face, am nevoie de un raspuns care sa ma ajute nu am nevoie de comentariile tale! Asa ca shut up!winking