| Kitty1212 a întrebat:

Heii mi-am cumparat o pereche de pantaloni stil stofa insa "bate" mai mult spre blug, cu ce incaltaminte pot sa ii port, ceva confortabil si inca ceva ca sa vina bine pentru iarnabig grin pop fundita

Răspuns Câştigător
| αηαxoЯ a răspuns:

Ceva confortabil... niste balerini simpli, daca gasesti cu imprimeu de blug. Iar pentru la iarna niste cismulite cu toc, din acelea cu siret ( ti-as arata poze dar nu imi merge Google-ul rolling on the floor ), mi se par foarte "fashion" si sigur ar merge cu pantalonii. Bafta! :*