| Icsulets a întrebat:

Heii^^ Pentru cei care joaca IMVU: Cum pot scrie la my interests mai mare. mai gros sau alte chestii?big grin
Ty. Funda promit:X
Ics.

1 răspuns:
| Victor a răspuns:

Buna, Icsulets... Explica-mi si mie.PLZ. Eu stiu ca la "My interes" se pun de fapt Linckuri pentru. ma rog. orice.Tu intrebi si eu respund cu o intrebare (So.) :"Pt ce vrei sa arate "altfel"?". Oricum intra aici :
http://cablan3d.blogspot.com/2011/02/joacate-cu-pagina-ta2.html#more Ai coduri pentru pagina ta.Apropo, Intreabari poti pune si pe Blog. Pote primesti mult mai multe "raspunsuri". BAFTA.