| zBub a întrebat:

Heii Prieteni! La Multi Ani De Ziua Indragostitilor!love struck

3 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Nu inteleg de ce trebuie ca cineva sa puna o data si toti sa zica ca e ziua indragostitilor? De ce trebuie sa fie o zi anume in care toti ca niste oi trebuie sa faca cadou unul celuilalt si ca o mare turma toti sa sarbatoroasca asa zisa zi a indragostitilor?
Plus ca aceasta sarabatoare are la origine alta sarbatoare pagana care semnifica inchinare la Zeul Lupercus. http://www.desarbatori.ro/sfvalentin/despre

| OrangeJuice a răspuns:

Go to hell.

| teutzikka a răspuns:

OK am inteles ne daruiesti la multi ani etc dar sa stii ca nu ne intereseaza pe noi ca ne ureziwinking asa ca vorba aluia de mai sus Orange juice : go to hell