| Pitiica a întrebat:

Heii!:* puteți să îmi explicați careva cum pot sa îmi fac o pagina pe facebook?:d cum pot sa adaug o admina? Si îmi dați și niște exemple de nume drăguțe?:d dar nu D-soara, for girls sau din asteaa. vreau ceva mai frumos:d aștept idei:* Mulțumesc anticipat.Cel mai folositor, detaliat, util răspuns primește fundita!:*

Răspuns Câştigător
| PяInCєSs a răspuns:

Buna, uite da-mi add pe id asta de mess : jurnaluldezambete@yahoo.com si iti explic cum faci o pagina.