| AnnDra17 a întrebat:

puteti sa-mi dat o urare de la multi ani pentru o prietena foarte buna, dar sa fie mai lunga; d?

3 răspunsuri:
| adywow a răspuns:

Am vazut ca intre prietene bune se fac cadouri gen un PowePoint in care sa aveti poze cu voi si cate un citat acolo la fiecare poza, starneste mai multe zambete si amintiri decat o simpla urare

| NoNameasdod a răspuns:

Cand am facut 2 ani de cand ne cunoastem (eu si o buna prietena ), i-am facut cadou un PowerPoint, am pus cum ne-am cunoscut, niste citate despre prietenie; x si i-am multumit ca imi este prietena, am pus poze cum eram noi acum 2 ani, si cum suntem acum love struck. si i-a placut mult.La inceputul petrecerii de ziua ei poti sa pui asta si sa va uitati impreuna big grin...
O urare, chiar nu stiu thinking dar ma apuc acum de cautari si daca gasesc iti spun laughing > tongue.

Răspuns utilizator avertizat