| NinaY a întrebat:

Heii! raspuns urgenntt:-s Cine stie, va rog, ce as putea face ca sa strang bani? Nu le pot cere parintilor, ca daca aveau ei bani, le ceream...
Deci ce as putea face? un m'as putea angaja sau ceva? ajutorr...puppy dog eyes
Fundita, voturiihappy
Multumesc, aveti grijaa happy:X:*

Răspuns Câştigător
| alexutza003 a răspuns:

Te poti angaja la promoti sau la impartit pliante

2 răspunsuri:
| asTaMiktzo0fo0liTa a răspuns:

Pai cand ai nu ii mai cheltui si pastreazai da sa stii numai u ca pe urma daca stiu si parinti o sa-ti ceara cand vor avea nevoiewinking

| alexandra_9617 a răspuns:

Pai depinde cati ani ai... daca inca nu ai 18 ani intereseaza-te la cei care impart pliante sambata si duminica ca am auzit ca acolo sunt multi adolescenti.si poti castiga bani.succes