| pastilutza_2656 a întrebat:

spuneti-mi si mie niste porecle de fete...cine imi da cele mai multe porecle are funditahappy

Răspuns Câştigător
| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Bebeloosa
ZuZa
Bebitsa
Zuzi
Pyssy
Princess
Buburuzaa rozz`, Pisu`, Dee, Aiurea, Nimic, Blonde Fox, Pinguu`, Chocolate kiss, BoBooo, Bilutzaa...etc.
Tweety
Zozole
SExuasa
Emonela
Miky
Copil tembel
Suzy
Kitty
Bubulina
Bebela

6 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Teddy, Kinder, Kissy, Sisi, Anny, Pink, Angie, Elly, Sophie (Sofi), Cherry, Darky, Mimi, Lolly, Kimy, Cindy, Fiffy, Betty, Lilly, Deedee, Lulu, Ally, Ala, Hizy, Zizy, Deezy, Vivy, Bibby, Deea, Punky, Blacky, Rocky, Emy... Atatea mi-au venit in minte. Sper sa iti placa!:*

| lollipop29 a răspuns:

Dede,simOo,deitza,loO.lOo.,pink,dya,deny,rose,lulu,lili,punklaughing,emolici,nomi,mimi,gigi,fifi,didi,d.d.,lala,nini,nico,sisi,flu.,inna,maya,oana,ralu,ala,aly,alu,gege,bya,ela,lolo,dodo,dudu,lavy,via,rua,ena,ane,oty,ota,otu,ili,iuli,magA,lena,geo,anii,kary,mada,lina,ale,dudatongue

| d3nisa202 a răspuns:

Mie colegii imi spun pudel drogat=]]]=]]](stiu mori de razi=]]straight face) si denylulu.sunt unicelaughing))))))))))

| Satisfaction a răspuns:

Cum te cheama? De obicei poreclele se pun dupa nume nu la intaplare

| ony_3293 a răspuns:

Bruky
kity
mymy
ali
nona
bobo
bibi
baby
kitty
koko
roko
loko
lili
lulu
fifi
lacri
miru
cory
adutza
sam
nikita(daca e mai plinuta)
nici
oany
ony
roxy
milush
as
selz
bryt
fio
dulcika
ely
cata
asy
bea
deni
vali
miha
lari
prunicica(daca se imbraca in mov)
frumy
pupy
etc.

| ony_3293 a răspuns:

Pastilutzo sa stii ca eu am scris mai multe porecle.eti chiar dusa l-)