| EmoPikachu a întrebat:

Hey,imi spuneti va rog porecle de fete emo? Mersii!

17 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

EmolauPlangau

| stlucian a răspuns:

Dice,Didi,Di Ce, Di Vrei big grin

| AirănMeidăn a răspuns:

Oh god, tu vrei neaparat sa fii emo! Macar stii ce inseamna de fapt? Emo nu esti din cauza unor porecle, emo=emotiv, dar, ca sa te bag si mai mult in ceata, am sa-ti mai spun ca de fapt emo e un stil de muzica, nu altceva. Faza e ca acum toti sa-u obisnuit sa spuna asa.

Si inca ceva: stii care e cea mai buna porecla de emo? Emo! Colegii imi spun asa, si nu pentru ca eu am vrut sau cevahappyCrede-ma, nu e atat de tare, dar ca sa te fac geloasa ti-am spus.Beat me!

| Rakanishuu a răspuns:

Wtf? Tu crezi că emonelele alea şi-au pus porecle special să se vadă că sunt emo? Da, mai sunt şi fraiere care-şi pun nickname gen: Pikachu, Panda, Pingu' şi alte rahaturi. dar nu-s interesante.
Diana, cea mai bună poreclă.

| EmoPikachu explică (pentru Rakanishuu):

Nu straight face

| Rakanishuu a răspuns (pentru EmoPikachu):

Ba da.

| EmoPikachu explică (pentru Rakanishuu):

Ba nu straight face

| Rakanishuu a răspuns (pentru EmoPikachu):

Oricum o să fii cam singura care o să îţi foloseşti porecla. laughing Eu nu cred că prietenii tăi au interesul sau buna dispoziţie să te strige altcumva decât cum te strigă de obicei.

| EmoPikachu explică (pentru Rakanishuu):

Sincera sa fiu ei m-au indemnat sa fac asta big grin

| Rakanishuu a răspuns (pentru EmoPikachu):

Şi tot lor o să le fie lene. După ceva timp n-o să-ţi mai placă şi o să vrei să ţi-o schimbi la loc, dar lor le va fi prea lene să te strige ca înainte să te îndemne.

| EmoPikachu explică (pentru Rakanishuu):

Ok smug

| Finetti1313 a răspuns:

Te cheama Diana si poti sa iti spui Dixii.

| EmoPikachu explică (pentru Finetti1313):

Suna chiar cool dar mai am nevoi de idei! happy

| SellEvans777 a răspuns:

Dixy