| Ally4ily a întrebat:

Stie cineva alte provocari, gen :aia cu scortisoara? Dau funda :**

3 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Sa sari de la 2 metri.

| TommoGirl a răspuns:

Morcovei! Pui pe cineva sa stea jos si sa scoata morcovei! Poate si peste cineva rolling on the floor Dar sa stii ca trebuie sai scoata cu fundul si sa scuture si sai arunce! Funda?

| RobiNBA a răspuns:

Fii atenta. Poti sa pui sare in mana iar apoi gheata. Dupa 15 - 20 secunde aproximativ mana ta va amortii si va pocnii sarea in mana si te va durea ingrozitor laughing. Baftta :p