| Sophie a întrebat:

Heii Stiti cum pot face in word 2003 scrisul cu umbra ...cam asa:http://www.wittyprofiles.com/flirty/hot/1000days ca acela cu see that guy?

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Buna. Acela este scris cu WordArts. Parca, cel putin asa imi amintesc ca se numeste acea functie. Oricum vezi ca ai in office undeva in dreapta o casuta cu un A. Nu in stanga unde selectezi culoarea si altele, ci in dreapta. Selectezi de acolo un scris care vrei tu si trebuie sa fie si cel pe care il cauti. Daca nu te descurci imi spui. Succes!