| davidaa a întrebat:

Heii, știți vreo metodă rapidă de a mă îngrășa?

Răspuns Câştigător
| Teooooo88 a răspuns:

Depinde, ca banuiesc ca vrei sa te ingrasi, dar intr-un mod sanatos. Mănâncă des, la ore fixe. Multa paine, chestii fainoase ca stiu ca p astea nu le mănâncă cei care vor da slăbească.

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Mergi la sala si mananca mult.

| andreas220 a răspuns:

Sa mananci mult seara, se depune, insa cel mai bine sa consulti un nutritionist deoarece e mai bine sa te ingrasi sanatos nu nesanatos.

| AndreiFlorentyn1 a răspuns:

Eu nu iti recomand. De anul trecut ziceam ca ma îngraș ca eram slab si acum am tate... Tot ce trebuie sa faci e sa mănânci mult si sa nu faci sport... Eu mâncam multe senvisuri si mari de stres când stăteam pe pc si pierdeam pe pol.