| Casandracasy a întrebat:

Heii TPU.
Acum ceva timp m-am uitat la un film si nu mai stiu cum se numește.
Era vorba despre o fetița care locuia cu tatăl ei și împreuna cu mama si fratele ei vitreg. Fetița avea puteri magice. Iar profesoara ei de la scoala era o femeie foarte rea care locuia intr-o casa foarte mare.
Iar la final fetița ajunge sa locuiască in casa aceea mare împreuna cu o alta femeie blonda, nu mai stiu exact cine era aceea femeie
Deci vă rog dacă știți careva cum se numește filmul...
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Punaiveree a răspuns:

Se numeste Matilda.

2 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Matilda?

| Casandracasy explică:

Mulțumesc